Parafia pw św. Tomasza Apostoła

planadoracji

WIELKI CZWARTEK

Godz.19.30 – 20.00 BLOK 74 A,B,C
Godz.20.00 – 20.30 BLOK 74 D,E,F
Godz.20.30 – 21.00 BLOK 74 G, BLOK 84 A,B
Godz.21.00 – 21.30 BLOK 84 C,D,E
Godz.21.30 – 22.00 MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH

WIELKI PIĄTEK

Godz. 8.00 – 8.30 BLOK 84 F,G,H,I
Godz. 8.30 – 9.00 BLOK 55 A,B,C
Godz. 9.00 – 9.30 BLOK 55 D,E,F
Godz. 9.30 – 10.00 BLOK 1 A.B,C
Godz.10.00 – 10.30 BLOK 1 D,E
Godz.10.30 – 11.00 BLOK 1 F,G,H
Godz.11.00 – 11.30 BLOK 2 A,B,C
Godz.11.30 – 12.00 BLOK 2 D,E,F,G
Godz.12.00 – 12.30 DZIECI Kl. I, II, III
Godz.12.30 – 13.00 BLOK 3 A,B,C
Godz.13.00 – 13.30 BLOK 3 D,E,F,G
Godz.13.30 – 14.00 DZIECI Kl. IV, V, VI
Godz.14.00 – 14.30 BLOK 4 A,B,C,D,E
Godz.14.30 – 15.00 BLOK 5 A,B,C,D,E
Godz.15.00 – 15.30 ŻYWY RÓŻANIEC
Godz.15.30 – 16.00 MŁ. PRZYG. SIĘ DO BIERZMOWANIA
Godz.16.00 – 16.30 BLOK 85 A,B,C,D,E
Godz.16.30 – 17.00 MIESZKAŃCY DOMKÓW JEDNORODZ.
Godz.17.00 – 17.30 BLOK 56 A,B,C,D
Godz.20.00 – 20.30 BLOK 56 E,F,G
Godz.20.30 – 21.00 BLOK 53 CAŁY
Godz.21.00 – 21.30 BLOK 94 CAŁY
Godz.21.30 – 22.00 MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH

WIELKA SOBOTA

Godz. 8.00 – 8.30 BLOK 84 CAŁY
Godz. 8.30 – 9.00 BLOK 55 A,B,C,D,E,F
Godz. 9.00 – 9.30 BLOK 74 A,B,C,D
Godz. 9.30 – 10.00 BLOK 74 E,F,G
Godz.10.00 – 10.30 BLOK 1 A,B,C,D / POŚWIĘCENIE POKARMÓW /
Godz.10.30 – 11.00 BLOK 1 E,F,G,H / POŚWIĘCENIE POKARMÓW /
Godz.11.00 – 11.30 BLOK 2 A,B,C / POŚWIĘCENIE POKARMÓW /
Godz.11.30 – 12.00 BLOK 2 D,E,F,G / POŚWIĘCENIE POKARMÓW /
Godz.12.00 – 12.30 DZIECI Kl. I II III /POŚWIĘCENIE POKARMÓW /
Godz,12.30 – 13.00 BLOK 3 A,B,C
Godz.13.00 – 13.30 BLOK 3 D,E,F,G
Godz.13.30 – 14.00 DZIECI Kl. I-VI i BLOK I CAŁY
Godz.14.00 – 14.30 BLOK 4 CAŁY
Godz.14.30 – 15.00 BLOK 5 CAŁY
Godz.15.00 – 15.30 ŻYWY RÓŻANIEC
Godz.15.30 – 16.00 MŁ. PRZYG. SIĘ DO SAKR. BIERZMOWANIA i CAŁY BLOK II
Godz.16.00 – 16.30 BLOK 85 CAŁY
Godz.16.30 – 17.00 MIESZKAŃCY DOMKÓW JEDNORODZINNYCH
Godz.17.00 – 17.30 BLOK 56 A,B,C,D
Godz.17.30 – 18.00 BLOK 56 E,F,G
Godz.18.00 – 18.30 BLOK 53 CAŁY
Godz.20.30 – 21.00 BLOK 94 A, B, C, D, E
Godz.21.00 – 21.30 BLOK 94 F, G, H, I, J, K
Godz.21.30 – 22.00 MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH

LITURGIA WIELKIEGO CZWARTKU O GODZ. 18.00
LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU O GODZ. 18.00
LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY O GODZ 19.00
MSZA ŚW. REZUREKCYJNA Z PROCESJĄ W NIEDZIELE ZMARTWYCHWSTANIA O GODZ. 6.00

Serdecznie zapraszam Drogich Parafian do licznego udziału w TRIDUUM oraz w Święta Zmartwychwstania.

Gdyby Chrystus nie Zmartwychwstał daremna by była nasza wiara, daremne nasze nauczanie, daremny nasz trud.

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Tomasza Apostoła
Osiedle Kasztanowe 85
70-895 Szczecin

Projekt strony: MDA Promotion